Airalo eSIM'lerle Nasıl Bağlantıda Kalın?

0

Güncellenmiş:

Airalo eSIM'ler, dışarıda vakit geçirmekten ve orada vakit geçirmekten hoşlanan herkes için büyük olasılıkla SIM kartların yönetilmesiyle ilgili güçlük ve hayal kırıklığıyla başa çıkma deneyimine sahiptir.

Bu sürecin kolay ve anlaşılır olabileceği zamanlar olsa da, zaman alıcı bir işlem yapabilir. cep telefonu kullandığınız tek bir SIM karttan fazlasını desteklemiyorsa.

Nerede olduğunuza ve telefonunuzun ne için kullanıldığına bağlı olarak, deneyimlerime göre seyahat etmenin eğlencesini hızla ortadan kaldıran birden fazla SIM kart arasında geçiş yapmak için zaman ayırmanız gerekebilir.

Gezginler için en iyi etkin nokta

Seyahat İncelemesi için Airalo eSIM'ler

Bir sonraki seyahatinize çıkmadan önce, Airalo eSIM'ler Aşağıda daha ayrıntılı olarak anlatılacak olan seyahat için.

Airalo eSIM'lerle Nasıl Bağlantıda Kalın?
Airalo eSIM'lerle Nasıl Bağlantıda Kalın?

ESIM Nedir?

Bir eSIM'in ne olduğunu en iyi anlamak için e-posta ile karşılaştırılmalıdır.

E-postanın normal postanın dijital eşdeğeri gibi, eSIM de bir SIM kartın dijital eşdeğeridir.

Bir eSIM almayı düşünmenizin ana nedeni, bunu yapmak, dünyayı ziyaret ettiğiniz farklı yerlerden farklı kartlar almaktan kaçınmanıza izin vermenizdir.

Bir eSIM kullanmak için gereken tek şey, bir Airalo eSIM satın aldığınızda size sağlanan ilgili bilgileri girmek veya ikincisi saniyeler süren bir QR kodunu taramaktır.

Airalo eSIM'ler dijitaldir, yani bilgilerin doğrudan telefonda saklandığı anlamına gelir.

Bir eSIM telefona gömülü olsa da, SIM kartlarını düzenli olarak değiştirmek zorunda kalmamanıza izin veren bir SIM kart yuvası kullanılmasını gerektirmez.

Uluslararası bir eSIM kullandığınızda, ziyaret ettiğiniz her yerden gelen SIM bilgileri tek bir yerde saklanır.

ESIM'lerin ne kadar popüler hale geldiğini anlamak için, McKinsey Analizleri eSIMS dağıtım oranı 2020-2022 arasındaki SIM kartların oranından daha yüksek olacaktır.

ESIM'i Hangi Cihazlar Destekliyor?

Bir Airalo eSIM kullanmanın en dikkat çeken yönleri arasında, teknolojinin telefonda zaten mevcut olması, telefonunuza başka bir program yüklemenizden kaçınmanıza izin vermesidir.

ESIM'i SIM kartların aksine kullanmanın tek sorunu, eSIM'lerin yalnızca yerleştirildikleri yeni telefonlarla kullanılabilmesi ve eski telefon modellerine entegre edilememesidir.

Telefonlar, seyahat için Airalo eSIM'leri destekleyebilen birincil cihazlar olsa da, içinde eSIM yongası bulunan çok çeşitli dizüstü bilgisayarlar ve tabletler de vardır, bu da tercih ettiğiniz cihaz türünü kullanabilmenizi sağlar. çoğu.

ESIM'lerle donatılmış ana cihazlar arasında Google Pixel 3, iPhone 11 serisi ve tüm 3. nesil iPad bilgisayarlar bulunmaktadır.

Tahmin raporuna göre Counterpoint Research, iki milyardan fazla cihaz 2025 yılına kadar eSIM'leri desteklemeli.

Cihazı satın aldığınız ülkenin cihaz bir eSIM ile donatıldığını belirleyeceğini unutmayın.

ESIM taşıyan cihazlardan bazıları diğer ülkelerde aynı model için farklı adlara sahip olacaktır.

Airalo Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Airalo'yu daha önce hiç duymadıysanız, dünya gezginlerine doğru hizmetleri ve ürünleri sağlamaya odaklanan bir eSIM mağazasıdır.

100'den fazla ülkede eSIM'leri barındırırlar; bu da, ziyaret etmekte olduğunuz ülke ne olursa olsun veri planınıza erişmenizi nispeten kolaylaştırır.

Airalo'nun kurucuları, diğer gezginlerin ihtiyaçlarını ve hepimizin uğraştığı ortak hayal kırıklıklarını anlayan gezginlerin kendisidir. bağlı kal dünyanın diğer bölgelerinde.

Ana hedefleri, tüm müşterilerine büyük bir oran ve tüm ihtiyaçlarının karşılandığından emin olmak için sayısız seçenek sunulmasını sağlamaktır.

Airalo'yu kullanmanın en iyi yanı, eSIM'inize tüm ülkelerde kolayca erişebilmeleridir.

İster daha iyi bir veri planına ihtiyacınız olsun, ister gideceğiniz yere yeni geldiyseniz, tek yapmanız gereken bir eSIM planı satın almak için doğrudan Airalo profilinize giriş yapmaktır.

Airalo eSIM'leri Kullanmanın Avantajları

Airalo eSIM çiplerini kullanmanın birçok önemli avantajı var, bunların ilki artık bir seferde birden fazla SIM kartı yönetme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ziyaret ettiğiniz her ülke için gerekli tüm bilgiler aynı yerde saklandığından, genellikle uluslararası SIM kartlarla gelen güçlüklerden kaçınabilirsiniz.

Hedefinize varır varmaz, Airalo eSIM'iniz ile yerel bir ağa erişebileceksiniz.

Gerekirse Airalo uygulamasıyla farklı bir eSIM'e geçmek de kolaydır.

Airalo'yu kullandığınızda, müşterilere Airmoney olarak bilinen özel bir para birimi aracılığıyla harika bir ödül programı sunduklarını fark edeceksiniz.

Seyahatleriniz için yeni bir eSIM aldığınızda veya mevcut eSIM'inizi doldurduğunuzda, daha sonra ihtiyacınız olan bir sonraki uluslararası eSIM'i satın almak için kullanılabilecek belirli bir miktar kredi kazanacaksınız.

Cihazınızda bir eSIM yongası olduğu sürece, eSIM üzerinde SIM kart kullanmak için pratikte hiçbir neden yoktur.

Airalo Kullanırken Kişiselleştirme Seçenekleri

ESIM ihtiyaçlarınız için Airalo'yu kullanmanın diğer bir avantajı, bir eSIM satın alırken birçok farklı paket ve seçenek sunmalarıdır.

Kullanılabilir paketler, şu anda bulunduğunuz bölgeye veya ülkeye bağlıdır.

Belirli bir ülkede bir aydan daha uzun bir süre kalacaksanız, 30 gün boyunca erişilebilecek farklı miktarlarda veri sağlayan paketler bulabileceksiniz.

Yedi gün süren paketleri ve bir aydan uzun süren paketleri bulmak da mümkündür, bu da yalnızca ihtiyacınız olan veri miktarı için ödeme yapmanız gerektiği anlamına gelir.

Uluslararası SIM kart satın almak benim için her zaman zor olmadı, ancak bir eSIM kullanmaya kıyasla çok daha zor ve zaman alıcı.

ESIM ile artık bir SIM kart satın alma konusunda endişelenmenize gerek yok.

Seyahat etmeye hazırsanız, Airalo tüm eSIM ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.