Las Vegas ucuz ~ aile tatil için bütçe Vegas

0

Güncellenmiş:

Biz Las Vegas bizim aile tatil büyük bir zaman vardı. Hızlı bir kaçamak – sadece iki gün oldu. Las Vegas'ın tadını ucuza nasıl çıkaracağınız aşağıda açıklanmıştır.

İster Las Vegas'ta geçireceğiniz bir gününüz veya bir haftanız olsun, bunu yapmak için çok şey bulacaksınız.

Burada eğlence sonsuz. 4,2 mil yürüyebilirsiniz Las Vegas şeridi, etrafınızdaki tüm aktivitelerde çalkalayın… gündüz veya gece.

Yalnız insanları izlemeye değer. Buradaki herkesin – kendi şeylerini yaptığını – bu eşsiz yerin tadını çıkardığını göreceksiniz.

Strip'te yürürken, hepsi bu 7/24 harikalar diyarında dikkat çekmeye çalışan muazzam otel yapıları ve tabelalar – hepsi hayattan daha büyük – olacak.

Burada eğlencenin çoğu çevrenizde.

Yıldız otellerinin hepsinin sizi çekecek bir şeyleri var. Birçoğunda akvaryumlar, lüks bahçeler ve canlı hayvanlar var. Her birinin bir teması var – Paris, Sezar'ın Sarayı, Mirage, Luksor, Bellagio ve daha fazlası – hepsi sergilerini büyük bir şekilde sergiliyor.

Ve şovlar! Las Vegas'ta çok fazla gösteri var. Şovları sevmediğinizi düşünseniz bile, size hitap eden bir şey bulacaksınız. Öğleden sonra gösterilerin yanı sıra akşamın erken saatlerinde ve gecenin ilerleyen saatlerinde de gösteriler düzenlenmektedir.

Söyledin mi alışveriş yapmak? Burada üst düzey perakendeciler de dahil olmak üzere her şey var.

Ne kadar harcayacağınız önemli değil, Vegas'ta herkes için gerçekten bir şey var.

Las Vegas içinde yapılabilecek ücretsiz şeyler listesi

Las Vegas'a gitmeden önce keşke bu listeydi. Bunların hepsi çocuk dostu şeyler yapmak. Yetişkinler de onların tadını çıkaracaklar. Ve kim özgürlüğü sevmez ki ?!

Strip'te nerede olacağınızı planlamak, zamanınızı en üst düzeye çıkarmak ve yürüyüşünüzü en aza indirmek için anahtardır.

Unutmayın, Las Vegas Strip 4,2 mil uzunluğundadır, bu yüzden o bölümde olduğunuzda neler yapabileceğinizi görmeyi planlayın. Daha sonra geri adım atacak zamanınız ya da enerjiniz olmayabilir.

Strip'in güney ucundan başlayıp Strip'in kuzey ucuna geçeceğiz.

Strip'in güney ucundan başlayarak yapılacak ücretsiz şeyler

Las Vegas işaretine hoş geldiniz

Bu ikonik işaret. Harika olan burada ücretsiz park yeri var. Bunu görmeniz önemliyse, çizgiler gerçekten uzamadan erken gidin.

Luksor Otel

Çocuklarım Mısır'da okulda okudu, bu yüzden Mısır heykellerini, hiyeroglifleri vb.

New York, New York

keşfetmek Hershey’in Çikolata Dünyası. İşte bu ünlü şeker fabrikasında, Hershey’nin tüm markalarını ve karakterlerini deneyimleyeceğiniz yer.

Etrafta dolaşmanın, ürünlerini ve şeker duvarlarını görmenin tadını çıkaracaksınız.

M & M'in Dünyası Las Vegas
M&M Dünyası Las Vegas

Hiç şeker almasanız bile – bir parçaya kim karşı koyabilir? – Hershey ile ilgili her şeyi görmekten keyif alacaksınız.

M&M World

MGM Grand'ın yanında, ünlü M&M World. Burada dört kat alışveriş, renkli ekranlar ve tabii ki şeker bulacaksınız. Her lezzeti deneyebileceğiniz (satın alabileceğiniz) ve M & M'nin her rengini görebileceğiniz devasa bir M&M duvarı var.

Üçüncü katta ücretsiz bir film ve dördüncü katta bir yarış arabası var, bu yüzden tüm katları ziyaret ettiğinizden emin olun.

Üçüncü katta ayrıca M & M'nin karakterleriyle tamamlanmış M&M stili Las Vegas'a Hoş Geldiniz işareti bulunmaktadır. “Resmi” işaretini görüp görmemeniz ve muhtemelen çocuklar için çok daha eğlenceli olmanız harika bir fotoğraf fırsatıdır.

Coca cola ayı kola las vegas
Coca cola ayı kola las vegas

Dev M & M'nin karakter heykelleri cesur ve parlak bir alışveriş deneyimi yaşatır.

Coca-Cola Mağazası

Hershey World ve M&M World'e gitmek gibi, burada bir şey satın almak isteyip istemediğinizi seçebilirsiniz.

Coca-Cola Mağazası, görmeyi eğlenceli hale getiren dünya çapında bir markadır. Yerden tavana ürünleri ile tüm dünyaya yürümemek yerine ürünlerini rafta satın almaya alışkınız.

Bu mağaza iki katlıdır. Birinci katta, Coca-Cola kutup ayısı ile ücretsiz fotoğraflar (kendi kameranızla) çekebilirsiniz.

Mallara ek olarak, ikinci katta bir tatma alanına (ücretli) sahiptirler.

Dev Coca-Cola şişesiyle dışarıda bir resim çektiğinizden emin olun.

Paris Las Vegas

Paris'in dışında büyük bir Eyfel Kulesi vardır. Bir fotoğraf çekmek için sadece caddenin karşısında durmak isteyebilirsiniz.

Miracle Mile Mağazaları

Miracle Mile Shops alışveriş merkezinin içinde inanılmaz bir ücretsiz gösteri var. Pazartesi – Perşembe günleri saat 11: 00'den başlayarak ve her saat başı yağmur fırtınası şovunun keyfini çıkarabilirsiniz. Cuma – Pazar günleri yarım saatte bir çalışır.

Bellagio Otel ve Kumarhane

Bellagio Çeşmeleri

Saat 20: 00'ye kadar her yarım saatte bir Bellagio'daki inanılmaz çeşme gösterisinin tadını çıkarabilirsiniz.

Dans eden su, müzik ve ışıklardan etkilenmeye hazırlanın.

Nerede durursanız olun bol miktarda yer olan büyük bir alan olsa da, korkuluktan zevk almak için biraz erken alın. Saat 20.00'den sonra çeşmeler gece yarısına kadar her 15 dakikada bir çalışır.

Chihuly tavan

Biz çeşme gösterisini izledikten sonra ana otel girişine geçtik. Ön lobi servis masasının tam karşısında bulunan ünlü Chihuly tavanı vardır.

Bu Bellagio'da çok popüler bir cazibe merkezidir. Her gün tavanı ve Bellagio Konservatuarı'nı görmek için 15.000 – 20.000 kişi geldiğini tahmin ediyorlar.

Bellagio Chihuly tavan
Bellagio Chihuly tavan

Biz oradayken kalabalık olsa da, korkunç değildi. Ne istediğimizi görmek için zaman ayırdık.

Chihuly tavanı 2.100 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır.

Buradan Bellagio Konservatuarı ve Botanik Bahçeleri'ni görebilir ve yürüyebilirsiniz. Bunu mevsimler için değiştiriyorlar. Döndüğünüz her yerde bitki ve süslemeler göreceksiniz.

Sezar'ın sarayı

Inside Caesars Forum Mağazaları Las Vegas'ta yapılacak ücretsiz bir şey.

Atlantis Şelalesi Gösterisi

Atlantis'in hikayesi hakkında bir şovları var. Buna Atlantis Düşüşü deniyor. İlk gösteri 11:00. Şovlar saat 22.00 veya 23.00'e (Cuma – Pazar) kadar açıktır.

Bu ücretsiz şov gençleri büyüleyecek. Su, ateş ve 9 metrelik heykelleri içeriyor.

Caesars Tuzlu Su Akvaryumu

Ayrıca, görmek isteyeceğiniz 50.000 galon tuzlu su akvaryumu var. Görüntülemek ücretsizdir.

Köpekbalıkları ve tropikal puffers dahil olmak üzere 100'den fazla deniz yaşamı türüne sahiptir. Beslenme zamanlarından birinde daha da heyecan verici hale getirmeyi planlayabilirsiniz. Ayrıca (ücretli) akvaryum turları sunuyoruz.

Mirage Otel

Volcano Show ücretsiz

Stripe doğru ilerlerken Mirage’ın ücretsiz Volcano şovunu 20: 00-21: 00'de izlediğinizden emin olun. Volkan hafta boyunca günde sadece iki kez patlar. Hafta sonları üçüncü bir gösteri ekliyorlar.

Geçmişte, volkan şovunun her yarım saatte bir yayınlandığını unutmayın.

Volkan şovunu görmek, Las Vegas'ta yapılacak en iyi ücretsiz şeyler listenizde olmalıdır. Biz yıllar önce gördüm ve ne kadar büyük olduğunu hayrete düşürdü. Genç ve yaşlı çocuklar yanardağ patlaması ve ateşi görerek büyülenecekler.

Mirage'da tuzlu su akvaryumu

Mirage'ın içinde daha fazla ücretsiz eğlence var.

Mirage'da 20.000 galon tuzlu su akvaryumu var. Ön masanın arkasında.

450 balık barındıran muhteşem bir mercan kayalığı içerir. Melek balığı ve kirpi balığı da dahil olmak üzere 80'den fazla tür burada temsil edilmektedir.

Mirage, tropikal yağmur ormanları

Otelin ön girişi içinde keyfini çıkarabileceğiniz bir tropik cennettir. Burada şelaleler ve lagünlerin yanı sıra orkide ve birçok bitki türü göreceksiniz. Bu alanda dolaşmak için biraz zaman ayırın.

Flamingo Las Vegas Otel

Flamingo Hotel'deki ücretsiz açık hava habitatına göz atın.

Flamingo Vahşi Yaşam Habitatı, bir sürü Flamingo ve papağan, şelaleler, ördekler, kuğular gibi diğer kuşları görebileceğiniz yerdir. Şelaleleri içeren bu yemyeşil habitatta balık ve kaplumbağalar da var.

Sabah 8'den akşam karanlığına kadar açık. Onlar da görmek için şanslı olabilir günde iki canlı Pelikan beslemeleri var.

Venedikli

Ücretsiz şovu Streetmosphere için Venedik'i ziyaret edin. Bu performans Grand Canal Shoppes'teki Venedik'teki San Marco Meydanı'nda.

Sokak atmosferi sizi opera şarkıcıları, hokkabazlar, sanatçılar ve tepedeki yürüyüşçülerle eğlendirir.

Orada olduğunuz zamana bağlı olarak, başka performansları da var.

Gün boyunca canlı heykeller de sergilenmektedir. Vegas'ta ziyaret ettiğiniz tüm oteller gibi, oradaymışsınız gibi hissedeceksiniz – bu durumda, sanat ve kültür ile Venedik'te.

Sirk Sirk

Strip üzerinde bu kadar kuzeyde yaparsanız, Circus Circus'daki ücretsiz sirk gösterisine göz atmayı unutmayın.

Bu Las Vegas oteli, dünyanın en büyük kalıcı sirkine sahiptir.

Performanslarını kontrol edin. Biz vardı, onlar her gün 11:30 'dan başlayan Carnival Midway merkez sahnede olması planlanmıştı.

Çocuklar ve yetişkinler sirk eylemlerinin ve sanatçıların tadını çıkaracaklar. Yamuk hareketleri, palyaçolar, hokkabazlar, akrobat ve daha fazlası var.

Strip'in etrafında dolaşım ücretsizdir

Biz gündüz ve akşamın erken saatlerinde Strip yürüyüş vardı. Çocuklar için tamamen uygun. Bu kabadayı değildi ve insanlar bizim gibi görünüyordu – turistler dışarıda ve Las Vegas'ta ünlü olan her şeyi görmeye çalışıyorlardı.

Otellerde tüm tasarım özelliklerini izlediğinizden emin olun. Onlar bakacakları harikalar.

Bu durakların her biri hakkında gerçekten eğlenceli olan şey, otellerin yerleşik eğlencenin çok fazla olması. Etrafta dolaşıp dolaşmanızı istiyorlar. Deneyimin bir parçasıydı. Mağazalara girip çıkmak bile eğlencelidir.

Las Vegas'a Ucuz Aile Tatili

Biz Hampton Inn Tropicana ucuz şerit kaldı. Onlar otopark için nominal bir ücret var ama onların ücretsiz kahvaltı bu eksikliği hissettirmiyor.

Burada bizim gezi başladı Şerit güney ucuna hızlı bir Lyft yolculuk oldu.

Midway Hampton Inn için geri bir araba servisi almak da ucuz.

Para kazanmak için Las Vegas'ta araç kiralamamak

Vegas'a uçuyorsanız Hampton Inn, McCarran Uluslararası Havaalanı'na hızlı bir Lyft veya Uber yolculuğu mesafesindedir.

Ubers için Las Vegas'ta araba kiralayacağınızdan çok daha az ödersiniz. Bu yüzden içeri girin ve araba kiralamayın.

Lyft veya Uber'i hiç kullanmadıysanız, gitmeden önce bir hesap oluşturun ve uygulamaya ve hizmete alışın. Bunu yaptığınızda, geldiğinizde stressiz hale gelecektir.

Biz sıcak havalarda ve muhteşem otel havuzunda olmak ekledi. Bu gerçekten kendi içinde bir tatil oldu! Biz kumar veya gece geç saatlerde galavanting yapmadı, ancak gezi dolu bir gün vardı ve geceleri bitkin.

Las Vegas'ta Ucuz Yemek

Ve yemek! Evde büyük restoran insanları değiliz, ancak Las Vegas'ta olmamak zor. Hala ünlü büfeler olsa da, önceki yıllardan daha azı var.

Her otel, bir gerçeklik gösterisi ya da bir yerde ünlü bir şef ile lüks bir restoran var gibi görünüyor. Sonra Hard Rock Cafe ve diğer ikonik restoran zincirleri gibi denenmiş ve gerçek favoriler var.

Hampton Inn bizim konum yararlandı. Yakındaki – yürünebilir ama trafik çok – In-N-Out Burger olduğunu. Daha sağlıklı bir fast-food zinciri ve aileler için çok uygun fiyatlı.

Strip dışı ucuz aktiviteler

Ucuz olan bir başka aile eğlencesi etkinliği de Strip'in hemen dışındadır. Yetişkinler ve çocuklar Las Vegas'taki Pinball Hall of Fame'de vakit geçirmeyi çok sevecekler. Çocuklar için paralarının bir kısmını kullanmak için harika bir yer.

Pinball Onur Listesi

Tropicana Ave'de, Strip'e yaklaşık 4,3 kilometre ve McCarran Uluslararası Havaalanı'nın doğusunda.

Strip'ten arabayla yaklaşık 10 dakika uzaklıktadır, bu yüzden bir Lyft veya Uber alırsanız makul olur. Orada sürücü ücretsiz otopark bulunmaktadır.

Las Vegas Pinball Onur Listesi
Las Vegas Pinball Onur Listesi

Bu bir langırt sevgilisinin rüyası! 10.000 metrekarelik bir binada sıralı yüzlerce langırt makinesi var. Biraz karanlık ama buna alışacaksınız. Bu, oynadığınız makinelerde ışıkların ve özelliklerin keyfini çıkarmanızı sağlar.

Bazı çocukluk favorilerini bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Scooby Doo, Çakmaktaşlar, öpücük, ac / dc, Motley Crue ve daha fazlasını görmek zevk.

1950'lerin yanı sıra 1990'lara kadar langırt makineleri var.

Değişim makinesini yerinde kullanabilirsiniz ve kredi kartı da alırlar. Çeyreklerinizi içeride tutmanız için bardaklar var.

Pinball makinelerinin çoğunun, oynamak için kaç çeyrek sürdüğünü ve kaç top aldığını not aldık. Hangi çocuklarım karar vermek için yardımcı oldu.

Yetişkinler ve çocuklar için çok eğlenceli. Burada kumar yok. Tekliften yararlanma biletleri falan olmadığını da sevdik. Son topunuzu kaybedene kadar oynarsınız ve sonra tekrar oynamak için daha fazla ödeme yaparsınız. (Ödül, bu harika vintage makinelerde oynamanızdır!)

Bunu hızlı bir şekilde durdurabilir veya saatlerce kalabilirsiniz. Ne kadar harcamak istediğinize bağlı. Yetişkinler 5 – 10 $ her harcanan biz çocuklarımızı her 10 $ verdi. Oynama ve etrafa zevk bir saatten fazla vardı.

Orada muhtemelen üniversite öğrencileri göreceksiniz, çünkü bu Las Vegas Üniversitesi'ne yakın.

Red Rock Canyon Ulusal Koruma Alanı

Strip'in bir başka harika ve ucuz noktası Red Rock Canyon. Strip'ten 30 km uzaklıktadır ve oraya varmamız 25 dakikadan az sürdü.

Nevada Clark County'deki bu park. Her gün 06:00 – 17:00 saatleri arasında açıktır ve yaz aylarında bile yapılabilir.

Girilecek fiyat araca göre belirlenir. Ziyaret edebileceğiniz diğer alanlara bağlı olarak park kartı satın almayı seçebilirsiniz. Amerika'mızı ücretsiz izin veren Güzel Yıllık Pass'i kullandık.

Biz sadece 13 mil doğal sürücü yapmak için zaman vardı. Unutmayın, tek yönlü bir yolda.

Ayrıca bir Ziyaretçi Merkezi ve her zorluk seviyesi için şaşırtıcı yürüyüş var.

Uluslararası Pinball Müzesi Las Vegas
Uluslararası Pinball Müzesi Las Vegas

Ucuz Las Vegas

Las Vegas'ta bir tatil hakkında gerçekten şaşırtıcı olan şey, çok fazla para harcayabileceğiniz veya çok fazla harcayamayacağınız ve hala eğleneceğinizdir. Las Vegas'ta yapılacak çok şey var.

Çok eğlenceli dolaşıp, otel ve dükkanlar içine haşhaş. Gerçekten dikkat çekici bir gösteri ama aynı zamanda çok iyi organize edilmiş ve korunuyor, böylece kendinizi güvende ve kaygısız hissediyorsunuz.

Bir Kedi ile Nasıl Seyahat Edilir

Hayat boyunca daha geniş tabelalara ve yıldız otellere bakarak Strip boyunca yürüyüş yapmanın tadını çıkarın. Orada kalmasanız bile, çoğunu keşfetmek için yürüyebilirsiniz.

İnsanlar izliyor, alışveriş yapıyor, çeşitli şovları izliyor, yemek yiyor ve kumar oynuyor. Vegas ziyaretçileri kesinlikle bir bütçe ve tüm fiyat noktalarında onları eğlendirmek için bir şeyler bulacaksınız.

Source link

Leave A Reply

Your email address will not be published.